AK Parti AK Parti %0
CHP CHP %0
MHP MHP %0
İYİ Parti İYİ Parti %0
HDP HDP %0
SP SP %0
VP VP %0
BTP BTP %0
BBP BBP %0
DP DP %0
HÜDA HÜDA %0
DSP DSP %0
EMEP EMEP %0
HEPAR HEPAR %0
TKP TKP %0
%100
AKAMDER Başkanıı Mustafa Karslıoğlu
464kişi inceledi
89oy aldı
oy oranı%4.51
Seçim Bölgesi: EKONOMİYE YÖN VEREN ALTIN ODA BAŞKANLARI Partisi: Bağımsız Eğitim Durumu: Mesleği: Doğum Tarihi: Doğum Yeri: Yabancı Diller:

EKONOMİYE YÖN VEREN ALTIN ODA BAŞKANLARI Adayı AKAMDER Başkanıı Mustafa Karslıoğlu Kimdir?

 AKAMDER, 2007 yılında (KAMU) müteahhitlerinin bir araya gelerek, bu sektörün sorunlarını daha yakından takip etmek, ilgili mercilere duyurmak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana birçok yaraya parmak basan, sorunlara çözüm getiren çalışmalarıyla AKAMDER, sektörünün problemlerini çözmek yükümlülüğünü taşıyan devlet kuruluşlarının ilgi odağı olmuştur.

 

Vizyonumuz : Demokrasinin geliştirilmesi , İnanç özgürlüğünün temel hak olarak benimsenmesi,Yaşam kalitesinin artırılması ve de Mesleki eğitime çok önem verilmesi hususlarında destekçi ve katılımcı olmaktır.

 

Misyonumuz: Mesleki kanun, yönetmelik,teknik şartların uygulanmasını etkin ve sürekli takipçisi olmaktır. Mefküre birliği olan stk lar ile ve diğer muhattaplarımızla kaliteli ve adaletli hizmetler için iş birliği yapacağız. Değişen ve gelişen dünya şartlarına paralel sürekli öğrenen ve paylaşan bir kuruluş olarak varlığımız devam ettirmek hedefimizdir. Güçlü bir sivil toplum kuruluşu olmalıyız. Büyümeye ,üye sayımızı artırmaya , inşaat sektörünün saygınlığını korumaya tüzüğümüzün el verdiği çerçevede mesleki faaliyetlerde bulunmaya özen göstereceğiz. Ülkemizde eskiye oranla yitirilen güven geri getirilmelidir.  Dernek olarak güvenin doğruluğun takipçisi ve referansı olacağız.

 

Temel Değerlerimiz :  Adaletli olmak ,paylaşımcı olmak,yenilikçi olmak ve şeffaf olmaktır.

Anahtar Kelimeler:
Yenile
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
X