AK Parti AK Parti %0
CHP CHP %0
MHP MHP %0
İYİ Parti İYİ Parti %0
HDP HDP %0
SP SP %0
VP VP %0
BTP BTP %0
BBP BBP %0
DP DP %0
HÜDA HÜDA %0
DSP DSP %0
EMEP EMEP %0
HEPAR HEPAR %0
TKP TKP %0
%100
GİAD) Başkanı  Ömer Faruk Sakarya
391kişi inceledi
83oy aldı
oy oranı%4.21
Seçim Bölgesi: EKONOMİYE YÖN VEREN ALTIN ODA BAŞKANLARI Partisi: Bağımsız Eğitim Durumu: Mesleği: Doğum Tarihi: Doğum Yeri: Yabancı Diller:

EKONOMİYE YÖN VEREN ALTIN ODA BAŞKANLARI Adayı GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya Kimdir?

 Değerli Çukurova GİAD üyeleri, sevgili dostlarım;

Dostlarım; 26 sene önce 17 Adana sevdalısı genç işadamı tarafından kurulan Çukurova Genç İşadamları Derneği, bugün siz saygın, işlerinde uzman, seçkin ve bilgili, birey olarak toplumda ve iş dünyasında etkin üyeleri ile Adana'nın, bölgenin en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi haline gelmiştir. 26 yıllık köklü geçmişiyle, oluşmuş derin kurumsal hafızası ve tecrübesiyle gelenek sahibi bir dernek haline gelmiş olan Çukurova GİAD, geçmişten bu yana Adana'nın en etkin sivil toplum örgütü olmuş, çok önemli projeleri ve faaliyetleri gerçekleştirmiş, diğer sivil toplum örgütleri tarafından takip edilir, takdir edilir olmuştur. Yaptığı her çalışma, gerçekleştirdiği her proje ile genç işadamlarının sosyal sorumluluk bilincini ve dayanışma ruhunu arttıran Çukurova GİAD üyelerine, Adana'ya ve bölgeye çok önemli katkılar sunmuştur.

Dostlarım; iş dünyasının genç temsilcileri olan bizlere bu topraklarda gelişmiş, müreffeh ve güçlü bir ülke kurma ve yaşatma görevi atalarımız tarafından verilmiştir. Ülkemizin komşularında ve yakın coğrafyasında meydana gelen sosyal, siyasal ve ekonomik gelişmeler ışığında biz genç iş adamlarına kalkınmada, sürdürülebilir istikrarlı ekonomide ve ülkemizi dünyanın sayılı güçlerinden biri yapmada önemli görevler düşmektedir. Bahse konu değişimler Adana'nın, Çukurova'nın önemini daha da arttırmaktadır. İşte bu noktada bölgede en önemli rol Çukurova GİAD ailesi tarafından üstlenilecektir. Bölgenin giderek artan jeopolitik önemi içerisinde Adana'yı ve biz Çukurova GİAD üyelerini birçok ekonomik gelişme ve kentsel değişim beklemektedir.

Dostlarım; sivil toplum örgütü olarak kentimizin, insanlarımızın, ülkemizin geleceği açısından önemli görevler üstlenmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, geleneksel hale gelmiş faaliyetlerimize, üye odaklı proje ve toplantılara, üniversiteler ve diğer sivil toplum örgütleri ile işbirlikleri ve projeler gerçekleştirmeye, dernek üyelerimiz arasında dayanışmayı ve ticari ilişkileri arttırmaya yönelik programlar yapmaya, kentimizin mevcut sorunlarına yönelik çalışmalar yapmaya devam edeceğiz, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmeye ve derneğimizi nitelikli bir şekilde büyütmeye yönelik çalışmalar gerçekleştireceğiz.

13. Dönem Yönetim Kurulu olarak üstlenmiş olduğumuz bu görev ancak sizlerin katılımı ve desteği ile başarılı olacaktır. 26 yıldır süregelen başarı, tarafımızdan da sizlerin destekleri ve katkıları ile devam ettirilecek, kurumsal hafızamızın bize kazandırdığı tecrübeden faydalanarak, geleneklerimizi muhafaza ederek bir sonraki döneme daha da güçlü bir Çukurova GİAD teslim edilecektir.

Sevgili dostlar, çok yoğun ve başarılı geçeceğine inandığım bu dönemin ardından sizlerle el ele, omuz omuza daha uzun yıllar aynı çatı altında, derneğimiz için, kentimiz için, ülkemiz için başarılı çalışmalar gerçekleştirmeyi ümit ederek sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Ömer Faruk SAKARYA
Yönetim Kurulu Başkanı
Anahtar Kelimeler:
Yenile
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
X