AK Parti AK Parti %0
CHP CHP %0
MHP MHP %0
İYİ Parti İYİ Parti %0
HDP HDP %0
SP SP %0
VP VP %0
BTP BTP %0
BBP BBP %0
DP DP %0
HÜDA HÜDA %0
DSP DSP %0
EMEP EMEP %0
HEPAR HEPAR %0
TKP TKP %0
%100
Adana Okyanus Koleji
367kişi inceledi
110oy aldı
oy oranı%6.74
Seçim Bölgesi: YILIN ALTIN EĞİTİM KURUMLARI Partisi: Bağımsız Eğitim Durumu: Mesleği: Doğum Tarihi: Doğum Yeri: Yabancı Diller:

YILIN ALTIN EĞİTİM KURUMLARI Adayı Adana Okyanus Koleji Kimdir?

 

Okul Öncesi

Okyanus Kolejleri Okul Öncesi eğitiminde; ‘Her çocuk özeldir’ felsefesinden yola çıkılarak bireysel farklılıkları göz önünde tutulup, çocuklara bilgi aktarmak yerine, onları düşünmeye, araştırmaya , merak etmeye teşvik eden, en önemlisi öğrendiklerini hayatta nasıl uygulayabileceklerini gösteren bir eğitim programı uygulanmaktadır.

İlkokul – Üstün Zekalılar ve Yetenekliler İlkokulu

Okyanus Kolejleri ilkokul eğitiminde; sürdürülebilir gelişimin esas alındığı, tam öğrenme programının işlendiği, öğrencilerin yaşam boyu öğrenmede aktif rol aldığı, öğrenilen bilgi ve becerilerin günlük hayata yansıtıldığı yetenek merkezli bir eğitim programı uygulanır.

Ortaokul

Okyanus Kolejleri Ortaokulunda; 21.yüzyılın ve geleceğin gerektirdiği bilgi, beceri ve değerlerle donatılan, bunları günlük yaşamlarına kolayca aktaran, başarılı ve mutlu öğrenciler yetiştiren eğitim modeli uygulanır. Öğrencilerin mevcut yetenekleri keşfedilip becerileri geliştirilirken, kendilerini ifade edebildikleri yabancı dil ortamları sunulur. Her adımda sürecin ve sonucun yeterlilik ölçümü yapılarak geri bildirim verilir.

Anadolu Lisesi / Fen ve Proje Lisesi / Güzel Sanatlar Lisesi

Okyanus Kolejlerinde lise yılları üniversiteye ve kariyere hazırlıktır. Öğrencilerimize en doğru üniversiteyi ve en mutlu kariyeri kazandırmak için branş dersleri, yabancı dil, kariyer gelişim rehberliği, yetenek dersleri onlarca yılın deneyimi ile tasarlanıyor. Uluslararası iş dünyasının ve 21. yüzyılın beklentilerini karşılayacak nitelikte yeteneklerle donatılmış, özellikli gençler yetiştiriyoruz.

İngilizce Eğitim Sistemi

Okyanus Kolejleri, İngilizce eğitimiyle; öğrencileri disiplinler arası düşünmeyi, araştırmayı, öğrenmeyi ve öğrendiklerini yaşam becerilerine dönüştürmeyi, kendini ana dili dışında bir dilde de ifade edebilen bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Kulüp ve Yetenekler

Okyanus Kolejleri, öğencilerinin potansiyelinin akademik derslerle işlenmesinin yeterli gelmeyeceğine biliyor. İnsanı özel kılanın yeteneği olduğu, insanın yeteneğiyle bu hayatta başarılı ve mutlu bir yer bulduğuna inanıyor.Okullarımızı kuruluşundan itibaren niteliklli birer eğitim-öğretim ortamları olarak tasarlamakla kalmadık ayrıca öğrencilerimiz için birer yaşam merkezi olmasını da gözettik ve onların potansiyellerini fark edecekleri, onu kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri Yetenek Kulüpleri oluşturduk.

Anahtar Kelimeler:
Yenile
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
X