AK Parti AK Parti %0
CHP CHP %0
MHP MHP %0
İYİ Parti İYİ Parti %0
HDP HDP %0
SP SP %0
VP VP %0
BTP BTP %0
BBP BBP %0
DP DP %0
HÜDA HÜDA %0
DSP DSP %0
EMEP EMEP %0
HEPAR HEPAR %0
TKP TKP %0
%100
Altıneller Eğitim Kurumları
397kişi inceledi
140oy aldı
oy oranı%8.58
Seçim Bölgesi: YILIN ALTIN EĞİTİM KURUMLARI Partisi: Bağımsız Eğitim Durumu: Mesleği: Doğum Tarihi: Doğum Yeri: Yabancı Diller:

YILIN ALTIN EĞİTİM KURUMLARI Adayı Altıneller Eğitim Kurumları Kimdir?

 Altıneller Eğitim Kurumları, yoğun bir çabanın ve emeğin ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Eğitim alanında gösterdiği profesyonel hizmet anlayışı, öğrenci memnuniyeti, kalitesi ve güvenilirliğiyle Adana'nın en çok tercih edilen eğitim kurumu olmuştur.

Tüm şubelerimizdeki Öğretmenlerimiz rehber olarak Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ve O’nun İlke ve İnkılaplarını rehber edinmiş eğitimcilerden kuruludur. Öğrencilerimizi Ulu Önderimiz Atatürk’ün “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, başarı için, hedefe ulaşmak için en gerçek yol gösterici ilimdir, fendir. İlim ve fennin dışında yol gösterici aramak gaflettir, cehalettir” sözü ışığında yetiştirmek en büyük çabamızdır.

Özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, yeniliklere açık bir anlayışla çalışan ve seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosuyla her yıl yüzlerce gencimizi geleceğe hazırlayan Altıneller Eğitim Kurumları, bugün Adana genelinde saygın bir eğitim markası haline gelmiştir.

Misyonumuz
Eğitimde sürekli yenileşmeyi ve gelişmeyi sağlayarak; insanın merkezde olduğu bir eğitim anlayışımızla hizmet veririz. Çünkü biliriz ki insanı ilk sıraya koymak bizi birinci yapar.

Vizyonumuz
Eğitimin her alanında tüm Türkiye’ye yayılma, tüm ülke tarafından bilinme, güvenilme, gönül rahatlığıyla tercih edilme, toplumun tüm kesimlerinin gözünde "Altıneller en iyisidir"; "Altıneller yapıyorsa en iyisini yapıyordur" algılanmasını sağlama ülkümüz vardır.

Anahtar Kelimeler:
Yenile
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
X