AK Parti AK Parti %0
CHP CHP %0
MHP MHP %0
İYİ Parti İYİ Parti %0
HDP HDP %0
SP SP %0
VP VP %0
BTP BTP %0
BBP BBP %0
DP DP %0
HÜDA HÜDA %0
DSP DSP %0
EMEP EMEP %0
HEPAR HEPAR %0
TKP TKP %0
%100
ÖZEL ALGOMED HASTANESİ
424kişi inceledi
125oy aldı
oy oranı%7.09
Seçim Bölgesi: YILIN ALTIN SAĞLIK KURULUŞU Partisi: Bağımsız Eğitim Durumu: Mesleği: Doğum Tarihi: Doğum Yeri: Yabancı Diller:

YILIN ALTIN SAĞLIK KURULUŞU Adayı ÖZEL ALGOMED HASTANESİ Kimdir?

 Algomed Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur..

Vizyonumuz:

Sağlık hizmetinde; güveni ,saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kaliteli ve güvenilir, yurt içinden ve yurtdışından gelen tüm hastaların sağlık hizmetini en ekonomik şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz:

Hasta ve çalışan güvenliği;

Hasta ve yakınlarının haklarına saygı;

Topluma, çevreye ve yasalara saygı;

Irk, din, dil ayrımı yapmadan insan hayatına saygı duymak;

Etik değerlerden ödün vermeden açık, dürüst, güvenilir sağlık hizmeti sunmak;

Ulaşılabilir olmak;

Kalıcı güven sağlamak, sürdürülebilirli;

Kalite Politikamız:

Misyon, Vizyon ve Temel Değerlerimiz Çercevesinde, hasta haklarını ön planda tutan;

Hasta ve ailesine saygılı, güler yüzlü ve şefkatli davranarak onlarla açık iletişimde olan;

Hastaya her konuda güven veren hizmetler sunan;

Çağdaş standartlarda fiziksel ve kurumsal yapıyı oluşturan, altyapıyı, süreçleri doğru yöneterek etkili ve verimli hizmet üreten;

Gelişmiş sistemleri kullanarak doğru tanı ve tedavi ile hastayı yönlendirip sağlıklı yaşamanın devam etmesini sağlamaya çalışan, tam zamanlı çalışma ilkesine ağırlık veren, doğru işe doğru insan atayan; çalışanlarıyla açık iletişimde olan, her düzeyde sürekli eğitime önem veren, uluslar arası akreditasyon ve kalite yönetim sistemlerini uygulayarak, mükemmeliyete ulaşmayı hedefleyen, ulaşılabilir, çevre ve doğaya saygılı olan, bir hastane olmaktır.

Anahtar Kelimeler:
Yenile
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
X